Randevu:(312) 285 28 28

HAKKIMIZDA


Kürşad Ramazan Özdemir Kimdir ?
1987 Yılında Atatürk Üniversitesi tıp Fakültesini bitirdim. Mardin İdilde Pratisyen Tabip olarak göreve başladım.Daha sonra Ankara ve Niğde de görev yaptım. 1996 Yılında Fizik Tedavi Uzmanı oldum.Ankara Hastanesi ve Dr.M.Ü.Acil Yardım Trafik Hastanesin de Başhekim Yardımcısı olarak çalıştım.

Halen serbest Uzman Doktor olarak kendi kliniğimde çalışmaktayım. Devlette çalışırken idari görevlerde daha fazla bulundum. İl Sağlık Müdürlüğü. Sağlık Bakanı Danışmanlığı ve Başhekim Yardımcılığı yaptım. Bu sebeple gerek hastane gerekse Yurt Dışında değişik Sağlık işletmeleri gördüm.

Çok insan ile kısa zamanda tanışma ve idare etme imkanımın olması , benim sosyal ve insani ilişkileri hızlı geliştiren bir olmamı sağladı.

1996 Yılının sonunda ilk Fizik Tedavi kliniğini açtık. Ankara da 5 adet Tıp Fakültesi 7 adet Eğitim Hastanesinin bulunduğu ortamda serbest çalışmanın zor olacağının bilinceydik Bu sebeple mesleğimiz de Yurt Dışında yeni gelişmiş cihazları yakın takip ettik Kireçlenmeler, Bel ve Boyun Fıtıklarında yeni yöntemleri Ülkemize ilk getiren hekim olduk.

1998 yılında kardeşim Uz.Dr. Metin ÖZDEMİR Ankara Tıp Fakültesin den mezun oldu.

İlk iş olarak Almanya da Prognoz ve Enerji tedavisi kurslarına katıldı. Birlikte çalışmaya başladık.

Ankara da çok modern bir yapı yaparak 5 katlı kendi kliniğimizi kurduk. Bu klinik de çok gelişmiş tedavi cihazları yanı sıra tanıya ağırlık vermek üzere 1.5 Tesla 2006 Model Modern MRI (Magnetik Rezonans Imagıng), Kemik Dansitometre , 500 Mamp rontgen cihazı ve labratuvar oluşturduk.

Kliniklerimizin başarısı özellikle MAGNETOTERAPİ de gösterdiğimiz başarı spor camiasının ilgisini çekti. Büyük Klüplerimiz Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Gençlerbirliğin de tedavi sistemlerini değiştirdik.

2001 Yılında üç ortak 50 Yataklı Fizik Tedavi Hastanesi kurduk. %100 doluluk oranı ile çalıştırmaktayız.

Kendi mesleğimizin tüm gereğini başarı ile yapıyor ve genişlemelerimizi sürdürüyoruz. Son Olarak Haymanada Ürofiz Termal Oteli Kurdum.